Reference

Monika Awen

Prý jsem omládla.... no sama když jsem se dnes po terapii u Elišky uviděla, sama jsem viděla změnu v obličeji... oči, pleť... terapii s Eliškou jsem prošla už asi po páté. A s úžasnými výsledky. A teď nepíšu o pleti. Mám k ní velkou důvěru a to mi dává možnost vstoupit opravdu do velké hloubky sama sebe a uzdravit, co je právě třeba uzdravit. Dnes to bylo obzvlášť silné, hluboké bloky z dětství byly uzdraveny, nicméně to nejtěžší téma které se týká naši ženské rodové linie ještě stále běží... a úleva je neskutečna a fantastická . Ze srdce děkuji.

Kateřina

Došla jsem k tomu, že by se návštěvy u Elišky měly stát součástí pravidelné péče o tělo a ducha, nejen výjimečným luxusním požitkem. Vystoupíte například z metra, projdete kolem tržiště na Náměstí republiky, možná jako já vyčerpaní z ruchu velkoměsta, zapadnete do menších ulic za Kotvou. Pak přejdete Dlouhou, pokud jste tu trochu dřív a máte ještě chvíli čas, určitě se projděte Stínadly, Řásnovkou a kolem Haštalského náměstí (i když nejste čtenáři Foglara), pak zazvoníte v Haštalské 27, otevře vám Eliška a po schodech dolů vstoupíte do oázy klidu, ticha, vlídnosti. Aroma - voní to. Touch - doteky. A má to sílu! Hluboké uvolnění. Někdy odletí mysl a brouzdá si svými vlastními končinami bez vašeho dozoru, někdy se vám zcela "vykostí" tělo, ale mysl zůstane v místnosti, někdy se stane obojí zároveň. Zalitujete, že už to končí... Že to trvalo hodinu, zjistíte až dodatečně, a vlastně to vůbec není důležité. Byla to vaše chvíle. Jako byste navštívili lázně a vydrhli úzkosti, vtíravé myšlenky, ostražitostí napjaté a zatuhlé svaly. Odnášíte si s sebou ještě tu vůni, pocit lehkosti a upozornění Elišky: pozor při přecházení! (Protože si ten pocit volnosti mimo čas a prostor budete chtít ještě uchovat i venku na ulici).

Jan

Než jsem s Eliškou začal spolupracovat, až tak moc jsem si neuvědomoval, kolik převzatých a naučených vzorců nevědomě ovlivňovalo můj život. Eliška mi pomohla odhalit různé spouštěče stavů, ve kterých jsem se obracel sám proti sobě. Často jsem si nevědomky rozškrábal ruku až do krve, abych se tak zbavil vnitřního napětí. Postupně se mi začalo dařit zbavovat se tohoto balastu a tím nacházet cestu zpátky k sobě. Ruka už je několik měsíců zahojená. Je to dlouhá a někdy náročná pouť, rozkrýt sám sebe, ale všem vám, kteří máte zájem, ji vřele doporučuji. A Elišce tímto velmi, velmi děkuji a přeji mnoho stejně spokojených klientů, jako jsem já. Děkuji.

Jana

"Během krátké doby spolupráce s Eliškou cítím značné změny v mém životě. Celý život bojuji s nízkým sebevědomím a s nadváhou. Po několika sezeních se můj život mění. Jsem sebejistější a podařilo se mi zhubnout. Mám lepší vztahy s blízkými. Eliška je velice empatická, vždy přemýšlí o klientovi, jak by mu nejlépe pomohla. Cítím se u ní bezpečně, je velice srdečná a vstřícná. Můžu s ní o všem mluvit a snaží se nabídnout na každý problém řešení. Dokonce mé zdravotní problémy ustupují. Vřele ji doporučuji!"

Marie

Po výcviku psychických masáží se mi spustily těžké psychické stavy. Byla jsem extrémně přecitlivělá, zesláblá, trpěla jsem úzkostmi a různými strachy. Měla jsem tendence k depresím, jako by mi chyběla ochranná vrstva. 

Po pránických terapiích s Eliškou se cítím mnohem stabilnější a jistější. Mám pocit, že mě to uzemňuje ze stavů, kdy jsem byla tak trochu mimo. Připadá mi, že mě každá terapie nabíjí a opravuje, co nefunguje harmonicky.

Vrací mi to zpátky vyrovnanost, radost ze života a pocit bezpečí, který je pro mě hodně důležitý. 

Viola

violasomogyi.com

"Elišku Gottfriedovou znám už šestnáct let a po celou dobu jsem přímým svědkem téměř každého kroku na její životní cestě. Kdykoli jsem se účastnila některé z jejích aktivit souvisejících s osobním a duchovním růstem, ať už řízené meditace, léčení či ošetření éterickými oleji, vždy se znovu potvrdilo, že ke svému poslání přistupuje s maximální zodpovědností, hlubokým vcítěním a velkou empatií. Eliško, přeji ti hodně štěstí!"

Lucie

Eliška je velice dobrá, zkušená, intuitivní léčitelka. Několikrát mi pomohla. A navíc jsem se vždy po rozhovoru s ní cítila namotivovaná k pozitivnímu pohledu na život.
Velice doporučuji.