Pránické terapie

Těžištěm a hlavní technikou, kterou používám nejen při terapiích, ale i ve svém životě, je Pranic Healing. Odstraňuje bloky v toku energie a dodává čerstvou energii tam, kde je potřeba. Působí blahodárně při řešení fyzických i psychických potíží. 

Pranic Healing je bezpečná metoda pracující na základě prány, čili životní energie, s jejíž pomocí je možné rozpoznat nerovnováhu v energetickém systému člověka a tuto nerovnováhu harmonizovat. Ošetření je velmi účinné a přitom jemné. 

Očištěním a posílením energetického těla a jednotlivých energetických center dochází k obnovení rovnováhy, aktivují a posilují se přirozené sebeléčebné a imunitní procesy lidského organismu. Tělo má po ošetření více "paliva" pro nastolení dobrého zdraví.

Pranic Healing příznivě ovlivňuje nejen fyzickou kondici, ale i duševní stav, zmírňuje stres, a mnoho dalšího. Ovlivňuje každou oblast života, obnovuje rovnováhu.

S každým klientem hledáme nejlepší cestu podle jeho individuálních potřeb a preferencí. 


Energetické ošetření kombinuji s vnitřní cestou, při které se společně díváme na kořeny potíží a pročišťujeme je.

 

V případě potřeby používám i jiné techniky, mimo jiné: 

  • kvantové opravy
  • individuální vedenou meditaci
  • práci s pozitivním formulováním záměru a afirmacemi
  • kontakt s vnitřním dítětem, ženou, mužem, bohyní...
  • pročištění emocionálních bloků v těle

Terapie probíhají přes WhatsApp nebo Messenger video, je možné je dělat i po telefonu. Mam vyzkoušeno, že v pohodlí domova a bez nutnosti bezprostředně po terapii cestovat, je to nejlepší. Práce s energií nemá žádné prostorové omezení, funguje stejně dobře při osobním setkání jako na dálku.