Něco o mně

Jmenuji se Eliška Gottfriedová a osobnímu rozvoji, duchovnímu růstu a práci s energií se věnuji více než 20 let. 

Vždy jsem měla pocit, že pokud existuje nějaká pravda, bude se vším vinout jako červená nit. Bez ohledu na kulturní tradici a konkrétní techniku. Vždyť pokud je to pravda, tak bude všude stejná. To se mi také skutečně v životě ukazuje a potvrzuje.

K zásadnímu posunu na této cestě u mně došlo, když jsem se v roce 2009 seznámila s Pranic Healing a následně Arhatickou jógou. Otevřely se mi dveře do světa energií a hlubšího duchovního poznání.

Začala jsem si hlouběji uvědomovat, že vše kolem nás i v nás je energie a my máme přirozenou schopnost tuto energii ovlivňovat a tím ovlivňovat své životy. Skutečně jsme tvůrci svého života, ať už si to uvědomujeme či nikoliv.

Vystudovala jsem Obchodní akademii pracovala jsem v oblasti zaměstnaneckých benefitů a v předních českých nakladatelstvích jako specialista na licenční práva. Během let však začalo být stále jasnější, že moje cesta vede jinudy.

Zjistila jsem, že nejvíce naplňující je pro mě spolupráce s lidmi, které můžu podpořit na jejich osobní cestě ke zdraví, celistvosti, hlubšímu propojení se sebou samými a vlastní seberealizaci. Současně jim také mohu poskytnout prostor pro spočinutí v dnešní rušné době plné shonu a povinností. Rozhodla jsem se poslechnout vnitřní volání a věnovat svůj čas tomu, co považuji za důležité a potřebné.

Jako certifikovaná lektorka Pranic Healing jsem velmi ráda, že mohu tyto cenné techniky práce s energií a péče o naše zdraví a blaho předávat ostatním.

Jsem stále na cestě, učím se a rozvíjím se. A během této cesty vás ráda podpořím na té vaší.