Nejlepší odpověď je láska

19.03.2020

Cítím to stále silněji. Vidím to v každé situaci, kterou v životě prožívám. Ukazuje se to při všech terapiích, které s lidmi dělám.

Láska je vyživující léčivá síla. Když se ocitneme v tíživé životní situaci, ztrácíme naději nebo nevíme, jak dál, co si počít, je tady vždy připravená a čeká, až ji zavoláme, otevřeme se jí a pustíme ji dovnitř. V hlubokých slepých uličkách se najednou otevírají dveře, který byly skryté, bolestné vzpomínky se uzdravují, přichází přijetí a smíření. A my se cítíme lépe.

Je to jeden z důvodů, proč teď s Terezou Kramerovou děláme živé meditace spojených srdcí na Instagramu pravidelně. Obrovský příliv požehnání a léčivé energie přináší klid, světlo a lásku nejen do našich srdcí, ale i kamkoliv na Zemi, kde jsou teď tolik potřeba.

Jak ještě můžeme posílit lásku a mír v sobě? Podělím se s vámi o jednoduchou a účinnou techniku.
Stačí se na chvíli zastavit, zavřít oči a usmát se do svého duchovního srdce uprostřed hrudníku. Je to snadné. Zaměřte svou pozornost do oblasti svého srdce a jemně se usmívejte. A dýchejte. Zvolna, do břicha. Nádech, výdech...

Vnímejte své srdce jako milovanou bytost, kterou jste přišli navštívit, vyslechnout, porozumět. Vnímejte, co vaše srdce potřebuje a dejte mu to. Můžete cokoliv, ve vnitřní světě neexistují žádná omezení. Dopřejte si čas být se svým srdcem.

A když je opečované a spokojené, nechte jeho světlo, lásku a něhu, ať postupně naplní celé vaše tělo. Jste tak plní lásky, že z vás vyzařuje do okolí. Vše je láska. Vy jste láska. Všude kolem vás je láska. Jste součástí nekonečného oceánu lásky. Vnímejte to, buďte tím.

Otevřete oči, usmějte se na svět kolem sebe a pokračujte ve svém dni naplnění tímto pocitem.

Meditací se můžete také nechat provést, najdete ji zde...

CESTA K SRDCI