Jarní rovnodennost

20.03.2020

"Myšlenky jsou síly. Stále více lidí to uznává. Můžeme dosáhnout něčeho pozitivního prostřednictvím pozitivních myšlenek." 

Takto začíná zpráva, která dnes dorazila od Gera Reinderse, buddhistického přítele z Holandska. Buddhisté věří, že kosmický slunovrat je čas, kdy dochází k explozi sluneční energie, která je o 40% vyšší než obvykle. Pomáhá rozšířit vědomí, sílu a lásku mezi všechny lidi na zemi, v celé sluneční soustavě i mimo ni. To poskytuje změnu a vývoj pro každou bytost. Tento den máme pustit to staré, abychom se mohli otevřít novému. Vypořádat se s vlastními pocity a to, co v nás uvízlo, se uvolní a zmizí. Slunce nás v tom podporuje.

Tato šance, tato událost začíná dnes, 20. března 2020 v poledne a trvá 24 hodin. 

Buddhisté se spojili, aby v tomto čase naplnili Koronavirus naší silou myšlení světlem a láskou. Naplněním viru světlem a láskou se každý, kdo se nakazí tímto virem, také "nakazí" světleme a láskou. Láska nemá žádné limity. 

Můžete se také přidat. Jak na to? 

Věnujte tomu 5 minut vašeho času. Posaďte se tiše, zvolna se nadechněte, na okamžik zadržte dech a volně vydechněte. Několikrát to zopakujte. Spojte se se Sluncem ve své mysli. Potom si vizualizujte virus Korona a posílejte mu světlo a lásku. Můžete tu udělat třeba jako při Meditaci spojených srdcí. Prostě zvedněte ruce s dlaněmi směrem od sebe a nechte tuto energii proudit z rukou. Pomáhá, když se při tom jemně usmíváte. 

Pokud to s vámi rezonuje, sdílejte to s ostatními.