Jak začít měnit svůj život

... aneb proč si uklidit v sobě a kolem sebe

Cítíte, že vám doma nebo v životě schází PROSTOR? Že je toho na vás moc a všeho máte nad hlavu? Že byste se potřebovala volně nadechnout? Rozhlédněte se kolem sebe... V jakém stavu je vaše domácnost? Jak to vypadá ve vaší skříni? A co hluboko v sobě, jak se cítíte? Jste spokojená s tím, co vidíte? 

Pokud vám v životě schází prostor, můžete si ho VYTVOŘIT. Otevřete okna dokořán a pusťte do svého života závan čerstvého vzduchu. Nejste si jistá, jak na to a kde vlastně začít? Něco pro vás mám. S Evou Bartákovou jsme vytvořily pětidenní online kurz JAK ZAČÍT MĚNIT SVŮJ ŽIVOT aneb proč uklidit v sobě a kolem sebe. 

S Evou jsme si velmi blízké. Obě jsme se v minulosti dostaly do bodu, kdy jsme nevědy, jak dál. A obě jsme v tu chvíli udělaly totéž. Začaly jsme uklízet. Eva ve svém šatníku, já v sobě uvnitř. A víte co? Zjistily jsme, že vůbec nezáleží na tom, kde s úklidem začneme. Když pročistíme jednu oblast našeho života, začnou se pročišťovat i ty ostatní. Stojaté vody se dají do pohybu a najednou začne vznikat PROSTOR pro něco nového. Prostor pro nové zážitky a seberealizaci. Prostor pro ŽIVOT. Když jsme si o tom povídaly, cítily jsme v tom velkou sílu. Chtěly jsme se o naše zkušenosti podělit s dalšími ženami. Rozhodly jsme se proto vytvořit kurz, kde se zaměřujeme na
tři oblasti našeho života: domácnost, šatník a náš vnitřní prostor. Dělíme se s vámi o to, co nám osobně skvěle zafungovalo. Ukážeme vám, jak na to, přehledně a postupně, krok za krokem.

A protože vás chceme na vaší cestě podpořit co nejvíc, připravily jsme pro vás možnost určit si cenu kurzu podle vašich aktuálních možností. Tuto možnost máte až do 5. května 2020. 

Stejně jako my máte i vy život ve svých rukou. Stačí vzít koště a pořádně vymést všechny kouty. Je to překvapivě účinné :-) 

#jakzacitmenitsvujzivot #zmena #uklid #prostor #rozvoj #dotekprany