AromaTouch

Hluboce uvolňující, očistná a harmonizující procedura s esenciálními oleji doTerra. Kombinace pečlivě sestavené kolekce olejů, jemných tahů na zádech a důkladná masáž chodidel přináší zklidnění, očistu od různých zánětlivých procesů v těle a obnovuje přirozený stav homestáze, tj. harmonie a zdraví nejen fyzicky, ale i psychicky. 

AromaTouch je technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje doTERRA v čistém, neředěném stavu přímo na záda a chodidla klienta. Postup sestavil Dr. Hill, zkušený a uznávaný odborník v oboru aromaterapie. Spojil v ní své znalosti západní a východní medicíny s působením éterických olejů doTerra, které patří k nejkvalitnějším na světě a mají známku olejů terapeutické kvality.

Tato hluboce uvolňující a očistná technika působí na mnoha úrovních, zvláště:

UVOLNĚNÍ STRESU: Pod pojmem stres rozumíme nejrůznější systémové změny, kterými naše tělo reaguje na vzniklé obtíže fyzického i psychického rázu (přepracovanost, nedostatek živin, patogenní mikroorganismy a toxické chemikálie). Chronický, dlouhotrvající stres oslabuje naše systémy a omezuje jejich schpnost reagovat na další výzvy. 

REDUKCE TOXICKÉ ZÁTĚŽE: Naše tělo se musí denně vyrovnávat s náporem toxinů a patogenních mikroorganismů. Snaha o jejich eliminaci tělo vyčerpává. Oleje použité v této fázi vynikají schopností redukovat škodlivé mikroorganismy a neutralizovat volné radikály. 

REDUKCE ZÁNĚTŮ: Zánět je přirozená reakce imunitního systému, s jejíž pomocí tělo vzdoruje infekci nebo opravuje poškozené tkáně. Provází ho zčervenání, otok, horkost a bolest. Zatímco v omezené míře je tato reakce užitečným nástrojem, kterým tělo napravuje poškození, pokud se zánět stane chronickým, může způsobovat další ničení okolních tkání a oslabovat tělo bolestí. 


OBNOVNENÍ ROVNOVÁHY AUTONOMNÍ NERVOVÉ SOUSTAVY: Autonomní nervová soustava (také vegetativní nervová soustava) je součástí periferního nervového systému, jehož úkolem je udržovat optimální vnitřní podmínky organismu (tzv. homeostázu). Sestává z nervů, které jsou spojené se svaly, orgány, tkáněmi a systémy, které nevyžadují naši vědomou kontrolu. Tento systém se dělí na dvě části: sympatický a parasympatický. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu homeostázy. 

Technika AromaTouch je hluboce uvolňující a poskytuje prostor mysli pro ztišení a tělu pro očištění a regeneraci. 

Celá procedura trvá asi hodinu + chvíle na vstřebání tohoto nevšedního zážitku, než se rozhodnete opět vykročit do světa. Doporučuji, abyste si po ní vyhradili čas na relaxaci a odpočinek. Důležité je pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikaci. Účinek procedury se v těle projevuje ještě po několik následujících dní.